Ziemia do wysiewu z włóknem kokosowym 5L

6,33 zł
Brutto

Najniższa cena 6,33 zł od 18.07.2024 dla tego produktu

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Ziemia do wysiewu z włóknem kokosowym to profesjonalnie skomponowane podłoże niezastąpione przy wysiewie nasion, pikowaniu sadzonek oraz sadzeniu kłączy, cebul i bulw roślin ozdobnych. Zastosowane najwyższej jakości składniki przyspieszają kiełkowanie i stwarzają optymalne warunki dla wzrostu roślin w tym bardzo ważnym, początkowym etapie ich rozwoju.

Zawarte w podłożu włókno kokosowe zwiększa pojemność powietrzną i wodną, poprawia strukturę, stwarza korzystne warunki do rozwoju systemu korzeniowego. Dawka startowa nawozu zabezpiecza potrzeby pokarmowe w okresie 3-4 tygodni.

Podłoże wieloskładnikowe, gotowe do użycia.

Kilka przydatnych informacji:

- Włókno kokosowe jest produktem naturalnym w pełni biodegradowalnym posiada doskonałą pojemność wodną, stosowane w podłożach poprawia ich parametry.

- Wysiewając nasiona należy zwrócić uwagę na zalecenia producenta dotyczące głębokości ich wysiewu, zwykle jest to głębokość równa 3 krotnej średnicy nasiona.

- Podlewanie powinno być oszczędne, ale należy utrzymać stałą wilgotność podłoża.

- Pojemniki z wysiewami powinny być przechowywane  w możliwie w stałej temperaturze. Ciepłe podłoże i równomierna temperatura przyspieszy wschody.

- Na 10–14 dni przed wysadzeniem roślin trzeba je zahartować. W tym celu w ciągu dnia wystawiamy je na kilka godzin na zewnątrz.

5907813160059
1 Przedmiot
Nowość

Brak recenzji użytkowników.

Inne produkty z tej kategorii (Jest 16 innych produktów w tej samej kategorii)

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło