Podłoże do kwiatów balkonowych 50L (B+R) mono

22,60 zł
Brutto

Najniższa cena 22,60 zł od 15.07.2024 dla tego produktu

PODŁOŻE DO KWIATÓW BALKONOWYCH 50L

PODŁOŻE DO KWIATÓW BALKONOWYCH

Produkt wykonany ze specjalnie dobranej mieszanki torfu wysokiego, torfu niskiego, kompostu, piasku oraz kruszywa porowatego. Przeznaczony dla roślin balkonowych, dla prawie wszystkich  doniczkowych o ozdobnych kwiatach i liściach oraz większości roślin ogrodowych. Podczas sadzenia roślin rabatowych w ogrodzie może być stosowany jako samodzielne podłoże lub zmieszane z wierzchnią warstwą gleby.
Mieszanka komponentów zapewnia porowatą strukturę podłoża, utrzymuje odpowiednią wilgotność i wentylację korzeni. Kompost i torfy wzbogacają podłoże w próchnicę, zwiększają pojemność sorpcyjną i utrzymują prawidłowe pH, dzięki czemu składniki pokarmowe z kompostu są dłużej dostępne dla roślin. Prawidłowo odżywione rośliny, o wzmocnionej kondycji są bardziej odporne na choroby i szkodniki.
Składniki odżywcze niezbędne dla roślin typowo balkonowych uprawianych w PODŁOŻU DO KWIATÓW BALKONOWYCH przez 3-4 tygodnie zapewni kompost i nawóz mineralny. Po dobrym ukorzenieniu konieczne będzie zasilanie roślin nawozem wieloskładnikowym (np. płynnym lub o spowolnionym działaniu) w zależności od gatunku, tempa wzrostu rośliny i miejsca jej uprawy. Podłoże nie stwarza zagrożenia dla środowiska.
WŁAŚCIWOŚCI:
wartość pH 5,5 – 6,5
stężenie soli NaCl < 3,0 g dm3
podłoże ma postać sypką o frakcji  0-40 mm
Objętość                   50L ( PN-EN 12580)5908235396835
40 Przedmioty
Nowość

Brak recenzji użytkowników.

Inne produkty z tej kategorii (Jest 16 innych produktów w tej samej kategorii)

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło